ENLER SIRALAMASI
Oyuncular
Ritalin
seviye
105
Souu
seviye
105
MerveVAROL
seviye
105
28
seviye
105
HATEMLARK
seviye
105
Genel Kullanım Şartları

Son Güncelleme: 01.06.2017 15:00

1 – Kullanım Şartlarının Konusu ve Geçerlilik Alanı

1.1 – Kullanım şartları, ElvanMt2 oyunu ve internet sitesinin kullanımı ile ilgilidir.
1.2 – İnternet sitesi ve oyun son kullanıcılar tarafından kullanılabilir, kullanıcılar tarafından ElvanMt2 oyunu ve internet sitesine ait materyaller ve nesneler ElvanMt2 yönetimi aksini belirtmediği süreç ticari faaliyetlerde kullanılamaz. ElvanMt2 hizmetleri sadece eğlence amaçlı kullanılabilir. İstisnai durumlarda ElvanMt2`nin yazılı onayı alınmalıdır.
1.3 – ElvanMt2 yönetimi oyun ve internet sitesi ile ilgili teknik nedenlerden dolayı veya bakım çalışması gerektiği durumlarda herhangi bir bildiri yapmadan hizmetleri durdurabilir.
1.4 – Kullanıcı ElvanMt2 oyununu oynayabilmek için en güncel versiyonu yüklemelidir. Kullandığı donanımın ve yazılımın oyuna uyumlu olmasından kendisi sorumludur.
1.5 – ElvanMt2 oyunu ve internet sitesi kullanımında gizlilik politikası ve oyun kuralları kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları ile diğer politika ve kurallar arasında çelişki olması durumunda aksi belirtilmediği sürece kullanım şartlarındaki maddelere öncelik tanınır.
1.6 – Kullanıcı olarak sadece tek bir kişi kabul edilir ( grup, aile, eş, arkadaş vb kabul edilmez ) Kayıtlar şahsen ve tek kişi adına yapılmalıdır.
1.7 - Kullanıcının reşit olmayan bir kişi olması halinde ElvanMt2 hizmetlerini kullanabilmesi için kanuni temsilcisi tarafından verilmiş geçerli bir onay göstermeli ve yaş bilgisi çerçevesinde belirtilen asgari yaşta olmalıdır.
1.8 – Kullanıcı kullanım şartlarını ve oyun kurallarını ElvanMt2 oyununa kayıt olarak kabul etmiş sayılır.
1.9 – ElvanMt2 yönetimi, kullanıcı hesaplarının satışını, devrini onaylamaz. Bu ip durumlarda sorumluluk tamamen oyunculara aittir.

2- Kullanıcının Genel Yükümlülükleri

2.1 – Kullanıcı oturum açma bilgilerinin güvenliğini sağlamakla yükümlüdür.
2.2 – Kullanıcı bilgilerinin 3. Şahısların eline geçtiğine dair bir şüphe bulunduğunda kullanıcı ElvanMt2 yönetimine bilgi vermekle yükümlüdür. Bu durumlarda ElvanMt2 yönetimi ilgili hesabı güvenlik nedeniyle dondurabilir.
2.3 – Kullanıcı hesabına 2. Şahısların erişmesiyle ilgili tüm sorumluluğa sahiptir. Hesabına başka kullanıcıların erişmesinden doğacak hiçbir zarardan ElvanMt2 yönetimini sorumlu tutamaz ve zararının karşılanmasını isteyemez.
2.4 - Kullanıcı tarafından gerçek ip adreslerinin veya kimliğinin gizlenmesi veya saklanması yasaktır.
2.5 – ElvanMt2 yazılımının değiştirilmesi, düzenlenmesi, başka programlarla birlikte çalıştırılması yasaktır.
2.6 – Kullanıcının oyuna her türlü manipülasyon amaçlı müdahalesi yasaktır. Kullanıcı ElvanMt2 tarafından oluşturulan içeriklere, yazılımlara müdahale edemez, değiştiremez.
2.7 – Kullanıcı hiçbir şartta hile, mod veya hackler oluşturamaz/ kullanamaz.
2.8 – Bağlantı bilgilerini toplayan veya değiştiren yazılımlar kullanamaz.
2.9 – Kullanıcıların ElvanMt2`den satın aldığı eşyalar vb nesneler iade edilemez, değiştirilmesi talep edilemez.

3- İletişim Kanallarına İlişkin Kullanım Kuralları

3.1 – Kullanıcı oyun, forum veya başka bir kanaldan oyun yönetimine hakaret edemez.
3.2 – Kullanıcı ;
a)Türkiye Cumhuriyeti ve uluslar arası hukuka aykırı,
b) Müstehcen, ırkçı, şiddeti öven, pornografik, gençlik için veya çocuklar için tehlike içeren ve kişisel gelişimi için tehlike içeren,
c) Hakaret, iftira veya rahatsız edici nitelikte olan,
d)Affilate satış veya benzer sistemler içeren;
e) ElvanMt2 veya ElvanMt2 yönetimi tarafından desteklenmiş olduğu izlenimi veren
f) Ticari veya reklam özelliği olan içerikleri ( bağlantı, isim, metin, resim, kelime ) yayınlaması yasaktır.
3.3 – Tüm bunlar dışında politik ya da dini içerikler yaymamakla yükümlüdür.
3.4 – ElvanMt2 kullanıcıların sunduğu içerikleri kullanma hakkına sahiptir.

4- İhlallerin Sonuçları

4.1 – ElvanMt2 tarafından yasaklanan içerikler en ufak bir şüphe olsa dahi kaldırılır ve kullanıcılar ceza alabilir.
4.2 – ElvanMt2 yönetimi gizlilik politikası, kullanım şartları veya oyun kurallarına aykırı davranılması durumunda kendi insiyatifinde olmak üzere içerikleri değiştirme veya silme, kullanıcıyı uyarma, kullanıcı bilgilerini ifşa etme, Kullanıcının hesabını dondurma veya kullanıcı tamamen oyundan ihraç etme önlemlerini alabilir.

5- Sorumluluk Kısıtlaması

5.1 – Programdan doğan sorunlar, hatalar ve zararlardan ElvanMt2 ve yönetimi sorumlu değildir.
5.2 – ElvanMt2 veya ElvanMt2 personelinin ağır ihmalleri sonucu ortaya çıkan sorunlarda ElvanMt2 sorumluluğu ilgili karakteri tekrar oluşturulması ile sınırlıdır.
5.3 – Kullanıcının bilgisayarında oluşabilecek sorunlar ve hatalardan ElvanMt2 yönetimi sorumlu değildir.

6- Kullanıcı hesaplarının silinmesi

6.1 – ElvanMt2 tarafından aksi belirtilmediği sürece kullanım sözleşmesi süresiz olarak belirlenir. Eğer süreli bir vade kararlaştırılmamışsa, bu sözleşme her iki tarafça istendiği zaman, olağan biçimde ve iki haftalık bir fesih süresine uyulmak şartıyla feshedilebilir. Süreli bir vade kararlaştırılmışsa olağan fesih bu vade dolduktan sonra yapılabilir. Fesih yapılmazsa, ilgili sözleşme otomatik olarak kararlaştırılmış süre kadar uzar.
6.2 – ElvanMt2 yönetimi Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uymayan hesapları silebilir.
6.3- Kullanıcılar oyun hesaplarının silinmesini isteyebilir, bu talepler yazılı olarak yapılmalıdır. Hesapların tamamen silinmesi 6 ay kadar sürebilir. Bu işlemin geri dönüşü yoktur.

7- Ödemeler ve Sorumluluk

7.1 – ElvanMt2 oyununu oynamak tamamen ücretsizdir, fakat oyun içerisindeki bazı nesneler için ücret ödenmesi gerekebilir. ElvanMt2 yönetiminin bu nesnelerle ilgili sorumluluğu 1(bir) yıldır. Oyunun belirli sebeplerle kapanması, devredilmesi gibi durumlarda ilgili nesneleri en az 1(bir) yıl kullanmış olan oyuncular herhangi bir hak talep edemezler. İlgili süre ödemenin yapıldığı tarih itibariyle başlar. 1 yıl sonunda nesneler silinmez, oyuncu kullanmaya devam eder. ( ElvanMt2 yönetimin sorumluluğu nesnenin çalınması, kaybolması, yere atılması vs durumlarda geçerli değildir )
7.2- Kullanıcılar ElvanMt2 sitesine kayıt olarak tüm bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

8- Kullanım Şartlarında Değişiklik

ElvanMt2 yönetimi kullanım şartlarında değişiklik yaptığı zaman oyuna giriş sırasında veya internet sitesi üzerinden bunu duyuracaktır. Yine de bu sayfayı sürekli olarak takip etmenizi öneririz…

KULLANICI GİRİŞİ
Kullanıcı Adı
Şifreniz
0
Oyuncu Şuan Oyunda
(Açık Pazarlar Hesaplanmamıştır)
50
Açık Pazar
0
Kişi 24 saat içerisinde giriş yaptı.
ElvanMt2 24 Ağustos'da Açılıyor.
24 Ağustos Cuma Günü 21:00'da Açılıyoruz...